کمک به تجاری سازی اختراع یونیت و صندلی سیار دندانپزشکی شرکت امرداد امداد

کمک به تجاری سازی اختراع یونیت و صندلی سیار دندانپزشکی شرکت امرداد امداد با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توسط صندوق پژوهش و فناوری تلاشگران اقتصاد پایدار انجام گرفت.

این اختراع توسط جناب آقای محمدرضا درعلی با شماره 53400 ثبت گردیده است و از نظر عملکردی دارای تایدیه از متخصصین این حوزه و سازمانهای مختلف می باشد. یونیت و صندلی دندان پزشکی سیار ارائه شده توسط شرکت امرداد امداد دارای وزن پایین و قابل حمل می باشد که می تواند به عنوان یک محصول استراتژیک و بهداشتی در صنعت دندانپزشکی در مناطق نظامی یا دیپلماتیک ، مناطق صعب العبور و محروم ، مدارس ، ادارات، منازل، کشتی و غیره بدون نیاز به تاسیسات شهری و ایجاد فضای ثابت کلینیکی بکار رود. در طراحی این محصول قابلیت های خاصی لحاظ شده است که استفاده از آن را بسیار تسهیل می کند. در نظر گرفتن باکس­های دارو و تجهیزات دندانپزشکی تاشو و تبدیل شدن تمام این تجهیزات به یک چمدان معمولی و قابل حمل از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از این محصول می توانید با شماره های تماس صندوق پژوهش و فناوری تلاشگران اقتصاد پایدار تماس حاصل نمایید.